Maatrix

Aplikace přehledného komunikačního klienta, snadné řízení projektů.

Potřebujete zadávat projekty svému týmu? Chcete mít přehled, který úkol je již vyřešen a na kterém se teprve usilovně pracuje? S managerem projektů a komunikačním klientem Maatrix můžete mít pod kontrolou vše, co se děje ve Vaší firmě. Urychlete procesy ve Vaší firmě ještě dnes.

K čemu byla aplikace vyvinuta?

Maatrix je systém, který je obecně nazýván „alert messaging“. Je tedy určen pro informování a svolávání osob, schvalování, vybírání termínů, zadávání úkolů a podobně, zejména v situacích, kdy je potřeba tyto činnosti provést rychle, spolehlivě, často s mnoha různými lidmi současně.

Komunikační klient slouží pro příjem urgentních zpráv, pro zaznamenání vyžádané reakce a pro sledování historie zpráv. Pro vyvolání komunikačního procesu slouží webový panel aplikace Maatrix, který naleznete na adrese www.in-maatrix.eu

Na rozdíl od prostého rozesílání zpráv konkrétním uživatelům (jako např. maily, SMS, Instant Messaging) má systém Maatrix řadu výhod.

Co všechno Maatrix umí?

  • jednotlivé kroky komunikačního postupu nemusí být směřovány na konkrétní osoby, ale na uživatelské role, pomocí kterých lze např. oslovit ty lidi, kteří v daném okamžiku zastávají příslušnou pozici/roli (např. sloužící lékaře, pracovníky na pohotovosti, službu vykonávajícího bezpečnostního technika apod).
  • komunikační postup může řešit eskalaci a zástupnost v případě nedostupnosti uživatelů, může reagovat na odpovědi uživatelů, zajistit tzv. chytré postupy apod.
  • každý komunikační krok může být směřován až na tisíce lidí současně, díky použité technologii jsou i tisícům lidí předány informace v řádech jednotek vteřin

Chcete zjistit více? Napište nám.

captcha

Ověřovací kód: